Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 700ml |
| Packaging Material | Bottle |
| Brand | Jeet |
| Packaging Size | 700 ml |
| Form | Liquid |
| Flavour | Blue Berry |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing, trading and supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 700 ml |
| Form | Liquid |
| Flavour | Cranberry |
| Color | Red |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Plastic |
| Packaging Size | 300 ml |
| Form | Liquid |
| Flavour | Cranberry |
| Color | Red |
Product Details:
| Packaging Material | Bottle |
| Brand | Jeet |
| Flavour | Strawberry |
| Packaging Size | 300 ml |
| Color | Pink |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Color | Yellow |
| Packaging Size | 700 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Jeet |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Flavour | Mango |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 24 Piece |
| Flavour | Orange |
| Color | Red |
| Brand | Jeet |
| Pack Size | 700 ml |
| Pack Type | Bottle |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 35 Bottle |
| Packaging Material | Bottle |
| Flavour | Pineapple |
| Packaging Size | 300 ml |
| Color | Yellow |
| Brand | Jeet |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 35 Bottle |
| Packaging Material | Bottle |
| Flavour | Peru |
| Packaging Size | 300 ml |
| Color | Pink |
| Brand | Jeet |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 24 Bottle |
| Flavour | pink peru |
| Brand | Jeet |
| Pack Size | 700 ml |
| Pack Type | Bottle |
| Packaging Size | 500 ml |
| Packaging Type | Glass Bottle |
| Shelf Life | 1 year |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Type | Glass Bottle |
| Flavour | Litchi |
| Packaging Size | 750 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Size | 700 ml |
| Pack Type | Bottle |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Packaging Material | Bottle |
| Form | liquid |
| Flavour | Green Apple |
| Color | Green |
| Brand | Jeet |
| Packaging Size | 700 ml |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Form | Liquid |
| Flavour | Green Apple |
| Brand | Jeet |
| Packaging Size | 300ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Flavour | Orange |
| Color | Red |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 BOTTLE |
| Flavour | Pineapple |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Packaging Material | Bottle |
| Brand | Jeet |
| Flavour | Blueberry |
| Packaging Size | 300 ml |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 BOTTLE |
| Pack Size | 700 ml |
| Pack Type | Bottle |
| Flavour | Strawberry |
| Brand | Jeet |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 700 ml |
| Flavour | Kiwi Fruit |
| Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Form | Liquid |
| Flavour | Litchi |
| Packaging Size | 300ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Flavour | Kiwi Fruit |
| Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |