Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Bottle |
| Flavour | Mojito |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
| Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Flavour | Mojito |
| Packaging Size | 300ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Form | liquid |
| Flavour | Pinacolada |
| Color | Yellow |
| Packaging Size | 700ml |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Flavour | Pinacolada |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Flavour | Peach |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Size | 300ml |
| Flavour | Bluelagoon |
| Color | Blue |
| Packaging Type | Bottle |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Type | Bottles |
| Packaging Size | 300ml |
| Flavour | Litchi Coconut |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Bottle |
| Packaging Material | Bottle |
| Brand | Jeet |
| Packaging Size | 700 ml |
| Type Of Fruit Drink | Litchi juice |
| Color | Yellow |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 700ml |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Flavour | Blue Lagoon |
| Color | Blue |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
| Country of Origin | Made in India |