Shake - Shake
Manufacturer of a wide range of products which include orange apricot syrup, bubblegum syrup, ice cream soda syrup, vanilla syrup, choco moco syrup and delight rose syrup.
Approx. Price: Rs 122 / mlGet Latest Price Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Form | Liquid |
| Flavour | Orange |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 85 / mlGet Latest Price Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Flavour | Bubblegum |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 81 / mlGet Latest Price manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 87 / mlGet Latest Price manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 275 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 35 Piece |
| Packaging Material | Bottle |
| Brand | JEET |
| Flavour | Orange |
| Packaging Size | 1000 ml |
| Type Of Fruit Drink | Orange Juice |
| Color | Orenge |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 215 / BOTTLEGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 BOTTLE |
| Flavour | Choco Mocko |
| Usage | Milkshakes |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 180 / BOTTLEGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 BOTTLE |
| Brand | JEET |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | 1000 ml |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 96 / BOTTLEGet Latest Price Product Details:
| Flavour | Choco Mocko |
| Form | Liquid |
| Packaging Size | 300ml |
| Brand | Jeet |
| Packaging Type | Bottle |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 260 / 700mlGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 700ml |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Butterscotch Falooda Syrup
Approx. Price: Rs 160 / bottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 bottle |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 180 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Pack Type | Bottle |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Vanilla Non Fruit Syrup by Jeet
Approx. Price: Rs 195 / BottleGet Latest Price Product Details:
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 92 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Packaging Size | 300ml |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Type | Bottle |
| Brand | Jeet |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 160 / BOTTLEGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 BOTTLE |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Jeet |
This
White Rose Syrup has an excellent taste and makes for a refreshing drink during the summers.
Features:• No added fruits
• Homemade
• Hygienically packaged
Nutrition:• Energy: 300 kcal
• Protein: 0 g
• Added sugar: 76 g
Ingredients:• Sugar
• Water
• Glucose
Instructions:• Not to be stored in refrigerator
• No need to add sugar
Colour: Pale yellow
Price range:• In Mumbai: Rs. 135
• Outside Mumbai: Rs. 155
Approx. Price: Rs 72 / BOTTLEGet Latest Price manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 72 / bottleGet Latest Price Product Details:
| Flavor | Caramel |
| Color | Black |
| Form | Liquid |
| Packaging Size | 300ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 81 / BOTTLEGet Latest Price manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 190 / mlGet Latest Price Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Size | 700 ml |
| Packaging Type | Bottles |
| Flavour | Bubblegum |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 96 / 300mlGet Latest Price manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.