Summer Coolers & Slush
Our product range includes a wide range of keri mint syrup, variyali sharbat, keri mint fruit syrup, limbu pani fruit syrup, lemon ginger syrup and jeera masala soda syrup.
Approx. Price: Rs 195 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Type | Carton |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 87 / mlGet Latest Price Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Material | Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 87 / mlGet Latest Price manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 89 / mlGet Latest Price manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 200 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 24 Bottle |
| Packaging Size | 750 ml |
| Packaging Type | Plastic Bottle |
| Flavour | Lemon |
| Shelf Life | 1 year |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 89 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Brand | Jeet |
| Flavour | Lemon GInger |
| Packaging Size | 700ml |
| Shelf Life | 12 months |
| Color | Lemon Colour |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 81 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Brand | Jeet |
| Packaging Type | Bottles |
| Packaging Size | 300ml |
| Color | Black |
| Flavour | Jeera |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 180 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Bottle |
| Color | Black |
| Brand | JEET |
| Flavor | Jeera |
| Beverage Type | Soda |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | 1000 ml |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 200 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 160 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 72 / BottleGet Latest Price Product Details:
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 180 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Pack Size | 700 ml |
| Brand | Jeet |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 180 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 24 Bottle |
| Beverage Type | Khus Roots Syrup |
| Flavour | Khus |
| Brand Preference | Jeet |
| Pack Size | 700 ml |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 81 / BottleGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 35 Bottle |
| Shelf Life | 12 month |
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Product Price :Get Latest Price Product Details:
| Pack Size | 700 ml |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Product Price :Get Latest Price Product Details:
| Country of Origin | Made in India |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.
Approx. Price: Rs 195 / 700mlGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 700ml |
| Pack Size | 700 ml |
| Pack Type | Bottle |
manufacturing,
trading and
supplying of premium quality syrups in the competitive market.